Samia 2 - Return of the Legend!Półtora miesiąca temu podjęliśmy decyzje o próbie wskrzeszenia projektu. Chcieliśmy aby powrócił do formy sprzed kilku lat gdzie projekt Samia uchodził za najlepszy serwer na rynku. 
Pracy sporo za nami ale jeszcze sporo pracy przed Nami. Wielu z Was nam bardzo pomagało w wskrzeszeniu projektu... Wasze komentarze i pomoc nowym graczom okazała się nieoceniona.

Dzisiaj chcemy przedstawić Wam nową oprawę graficzną projektu Samia. Na początku pojawi się nowa strona, forum oraz grafika na fanpage (dzisiaj około 18:00) ale z czasem będziemy aktualizować całego klienta gry i wszystkie grafiki. 
Uważamy, że strona jest wizytówką serwera i czymś co w dużym stopniu ma wpływ na zachęcenie gracza do rozpoczęcia gry. Nasza aktualna/stara grafika i oprawa nie spełniała już naszych oczekiwań. Postanowiliśmy zainwestować i wraz z ożywieniem serwera nadać mu nowy kurs i styl.

Jednocześnie inwestycja w projekt udowadnia niedowiarkom, że mimo gotowej oprawy, mimo mody na stawianie serwerów aby nabijać pieniądze w okresie kwarantanny... my nie rezygnujemy z projektu Samia i nie stawiamy Kevry a chcemy dalej rozwijać projekt, którego historia ma już kilka ładnych lat i znacząco utkwił na rynku. Doceniamy tych co z nami zostali i tych co dali nam ponownie szansę pozwalając odbić się od dna na takim wyżartym rynku nowymi serwerami.


Mamy nadzieję, że nowy wygląd projektu przypadnie wszystkim do gustu. 
Grafikiem był ten sam artysta co w przypadku projektu Kevry. 

Dodano: 08-04-2020 | 20:13