Aktualizacja - Świątynia Epha!

logo.png

Za parę dni na serwerze pojawi się nowy dungeon, informacja o przerwie pojawi się w osobnym temacie.
Wprowadzi nowy dungeon, nowe okienko z pomocą oraz kostiumy i nakładki.

1.png

1.png2.png

3.png4.png

Nowy dungeon będzie posiadał dwa przedziały poziomowe 75-130 oraz 170-195. Na wyzwanie NIE JEST wymagana przepustka, jednak wejście na nią nie jest takie łatwe.

Dodatkwo będzie można zdobyć tam bardzo duże ilości doświadczenia oraz yang.

belka.png

npc.png

Gracze którzy posiadają odpowiedni poziom expiąc na swoich mapach mają mała szanse na pojawienie się NPC. NPC znika po minucie od pojawienia się lub po wejście na wyzwanie przez dowolnego gracza. Tylko jeden gracz może skorzytać z NPC który się pojawił.

 

2.png

1.png2.png

Na wyzwanie możemy zdobyć unikatowe maski i kostiumy bandyty, Kostiumami można przekazywać do czasu aż umieści się w nich bonus. Każdy kostium posiada numer oznaczający liczbę zdobycia.

3.png

1.png2.png

3.png4.png5.png6.png7.png

Na wyzwaniu do zdobycia są również unikatowe nakładki. Każda posiada numer oznaczający kolejność zdobycia, licznik jest wspólny dla każdego typu nakładki.

 

4.png

WIKI.png

Na serwerze pojawi się nowa ranga - Support Wiki. Pojawi się również specjalny przycisk dzięki któremu będziemy mogli otworzyć panel z dostępnymi pomocnikami.

icon.png

Osoby te będą udzielały informacji dot. różnych rzeczy na serwerze np. informacji o działaniu systemów typu minerały itd..

Dodano: 25-04-2020 | 21:16